Terug naar Journal — IN HET NIEUWS

Ajax1: “Je kunt me niet wijsmaken dat Klaassen er nu niet beter uitziet”

Ajax1 belichtte waarom steeds meer voetballers kiezen voor een haartransplantatie bij Amsterdam Hair Institute, met Davy Klaassen als bekendste voorbeeld.

Ajax1 besteedde aandacht aan de groeiende groep voetballers die kiest voor een haartransplantatie bij Amsterdam Hair Institute. Aanleiding was de behandeling van Marco van Basten, maar het gesprek ging al snel over Davy Klaassen, die eerder door tricholoog en oprichter Yilmaz Kahraman werd behandeld.

Topsporters streven naar perfectie

In het artikel vertelt Yilmaz Kahraman dat hij inmiddels meerdere voetballers heeft behandeld en dat zij zich na de behandeling zichtbaar zekerder voelen. Topsporters zijn gewend om aan elk detail te werken, en die instelling geldt volgens hem net zo goed voor hun uiterlijk. Over Davy Klaassen is hij helder: “Je kunt mij niet wijsmaken dat hij er nu niet beter uitziet.”

Die zorgvuldigheid herkennen wij in onze werkwijze. Elke behandeling volgens de FUE CT methode begint met een uitgebreide analyse van het donorgebied, de haarstructuur en de gezichtskenmerken, zodat het resultaat natuurlijk oogt en past bij de persoon.

Van taboe naar vanzelfsprekendheid

Oud-Ajacied Ronald de Boer plaatst de ontwikkeling in het artikel in perspectief: verzorgd voor de dag komen hoort bij het vak, en een haartransplantatie is daar tegenwoordig een normaal onderdeel van. Hij vergelijkt de stap zelfs met een bezoek aan de tandarts.

Die normalisering zien wij dagelijks in de kliniek. Naast bekende sporters behandelen wij vooral mannen en vrouwen die liever anoniem blijven. De aanpak is voor iedereen gelijk: een persoonlijke haarbeoordeling, een behandelplan op maat en discrete medische begeleiding van intake tot eindresultaat. Bekijk ook onze resultaten van eerdere behandelingen.

Lees het hele verhaal

Het volledige artikel is te lezen op Ajax1. Benieuwd wat er in uw situatie mogelijk is? Vraag vrijblijvend een persoonlijke haarbeoordeling aan.

— Lees verder

Meer uit het Journal

IN HET NIEUWS · 2026VoetbalPrimeur: Van Basten terug bij Rondo na behandeling bij Amsterdam Hair InstituteIN HET NIEUWS · 2026Marco van Basten in het AD: waarom topsporters kiezen voor een haartransplantatieIN HET NIEUWS · 2026PSV-doelman Niek Schiks kiest voor een haartransplantatie volgens de FUE CT methode

Begin met een persoonlijke haarbeoordeling

Ontvang binnen 48 uur een deskundige beoordeling van uw haaruitval, donorgebied en mogelijke FUE CT behandelopties. Op basis hiervan ontvangt u een voorlopige behandelindicatie en transparante prijsopgave, volledig vrijblijvend en vertrouwelijk.

Ontvang uw persoonlijke haarbeoordeling