Je bent hier:

Murat & Ali Boz hair transplant at Amsterdam Hair Institute

Murat Boz, Amsterdam Hair Institute CEO’su olan Tricholoog Yılmaz Kahraman ile saç ekimi operasyonunun 18. gününde sosyal medyasından, kisa sacli haliyle güzel bir paylasim yapmıştı.
Murat Boz’un başarılı geçen FUE CT saç ekimi ameliyatının ardından 5. ay sonucunu aldik.  Operasyon sonrası kontrol ve tedavilerimiz 12. aya kadar devam etmektedir.

 

FUE CT SAÇ EKİMİ NEDİR

Fue Ct saç ekimi tekniği, kişiye özel geliştirilmiş protokollarin uygulandığı,  Amsterdam hair instituut tarafindan gelistirilmis ve dünyada sadece kliniklerimizde uygulanan  bir saç ekim tekniğidir. Operasyon sonrasi saçlarin gelişim döneminde CTS (circulation treatment stimulator) tedavisi ve CT biyolojik kürlerle saçlı derideki kan dolaşımi desteklenmektedir. Bu tedaviler operasyonda ki başari oranını tek seansta %97 üzerine çikarmiştır. Bu başari Ruud Gullit ve Patrick Kluivert gibi bir çok dünya yildizlarini tedavileri için Türkiyeye kliniğimize gelmesine sebep olmuştur.

 

ALİ BOZ SAÇ EKİMİ

​Murat Boz’un başarılı geçen saç ekimi tedavisi sonrası abisi Ali Boz’un da saç ekimi operasyonunu gerçekleştirdik. Boz Ailesi uzun araştırmalardan sonra firmamızın geliştirdiği dünyaca tanınmış FUE CT saç ekim tekniğini tercih etti. Murat Boz ve Ali Boz’a firmamızı tercih etmelerinin sebebini sorduğumuzda, daha önce firmamız da FUE CT tekniğiyle saç ektirmiş olan sanatçı Ümit Sayın’ın sonucunu çok beğendiklerini söylediler. Bunun yanında Hollanda’nın bir dönem dünyaca ünlü futbolcuları olan Rudy Gullit ve PatrickKluivert’ında firmamızda geçirdikleri başarılı saç ekimi operasyonlarından haberdar olduklarını belirttiler. Bu operasyonları Amsterdam Hair Institute’un Türkiye şubesinde gerçekleştirerek Türk Sağlık Turizmine de destek olmak için elimizden geleni yaptık. Bu ünlülerin Türkiye’ye gelişi Türk medyasında büyük ilgi gördü.

​Ali Boz’un saç ekimi öncesi yapılan kan tahlillerinde bazı önemli vitamin ve minerallerin çok düşük olduğu ayrıca insülin direncinin yüksek olduğunu saptadık. Ali Bey 2 aylık diyet programı ve tedaviler sonucunda kan değerleri ve insülin direncini saç ekimine uygun değerlere getirdik. Operasyon sonrası özellikle ilk 12 ayın saç gelişimi için çok önemli bir dönem olduğunu kendisine belirttik. Saç ekiminde istediğimiz sonucu elde edebilmek için bahsedilen kan değerlerini en iyi seviye de tutmak için 12 ay boyunca takip ve kontrollerimiz devam edecektir.

​Murat Bey’in saç ekiminde şu an 5. Aya girdik. Murat Bey’in sağlıklı yaşıyor olması ve aktif spor yapması sebepleriyle şu ana kadar olan sonucun beklenenin çok üzerinde oluşu bizi çok mutlu etti. Sizleri gelişmelerden haberdar edeceğiz

3 fotoğraf yükleyin ve ücretsiz fiyat teklifi alın!

     

    YouTube player

     

    Bu gönderiyi paylaşın!